OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

 

 

 

 

 

 

Číslo

Mužstvo

Hrací den

ÚZ

Hlavní hřiště

Náhr. hřiště

1

SK Dětmarovice

PO

ÚZ

tráva

xxx

2

TJ Slovan Český Těšín-Horní Žukov

PO

ÚZ

tráva

xxx

3

FC IRP Český Těšín

PO

ÚZ

UT Frýdecká

xxx

4

FK Slavia Orlová-Lutyně A

PO

ÚZ

Dakol Orlová, tráva

UT Orlová-Lutyně

5

FK Slavia Orlová-Lutyně B

PO

ÚZ

Dakol Orlová, tráva

UT Orlová-Lutyně

6

MFK Havířov A

PO

ÚZ

UTG III

SLOVAN tráva

7

MFK Havířov B

PO

ÚZ

UTG III

SLOVAN tráva

8

TJ Slavoj Rychvald

PO

ÚZ

tráva

xxx

9

Viktorie Bohumín

PO

ÚZ

tráva

xxx

10

TJ DEPOS Horní Suchá

PO

ÚZ

tráva

xxx

11

FK Těrlicko

PO

ÚZ

tráva

xxx

12

TJ Slovan Havířov A

PO

ÚZ

SLOVAN tráva

xxx

13

TJ Slovan Havířov B

PO

ÚZ

SLOVAN tráva

xxx

14

TJ Slovan Havířov C

PO

ÚZ

SLOVAN tráva

xxx

15

TJ Slovan Havířov D

PO

ÚZ

SLOVAN tráva

xxx

16

FK Bohumín A

PO

ÚZ

Za parkem, tráva

xxx

17

FK Bohumín B

PO

ÚZ

Za parkem, tráva

xxx

18

TJ Petřvald

PO

ÚZ

tráva

xxx

19

MFK Karviná A

PO

ÚZ

KOVONA, tráva

KOVONA UT

20

MFK Karviná B

PO

ÚZ

kOVONA, tráva

KOVONA UT

 

 

 

I. KOLO (pondělí 9.9.2013 – začátky utkání: 1. zápasy 16.40, 2. zápasy 17.20, 3. zápasy 18.00 hod.)

 

Turnaj č. 1 – pořadatel Horní Žukov

Dětmarovice – Horní Žukov                 

Český Těšín – Orlová A                       

Dětmarovice – Orlová A                                  

Horní Žukov – Český Těšín                  

Český Těšín – Dětmarovice                 

Orlová A – Horní Žukov                       

 

Turnaj č. 2 – pořadatel MFK Havířov

Orlová B – MFK Havířov A

MFK Havířov B – Slavoj Rychvald

Orlová B – Slavoj Rychvald

MFK Havířov A – MFK Havířov B

MFK Havířov B – Orlová B

Slavoj Rychvald – MFK Havířov A

 

Turnaj č. 3 – pořadatel Viktorie Bohumín

Viktorie Bohumín – Horní Suchá

Těrlicko – Viktorie Bohumín

Horní Suchá  - Těrlicko

 

Turnaj č. 4 – pořadatel Slovan Havířov

Slovan Havířov A – Slovan Havířov B

Slovan Havířov B  - Slovan Havířov C

Slovan Havířov C – Slovan Havířov A

 

Turnaj č. 5 – pořadatel FK Bohumín

Slovan Havířov D – FK Bohumín A

FK Bohumín B – Slovan Havířov D

FK Bohumín A – FK Bohumín B

 

Turnaj č. 6 – pořadatel MFK Karviná

TJ Petřvald – MFK Karviná A

MFK Karviná B – TJ Petřvald

MFK Karviná A – MFK Karviná B

 

 

II. KOLO (pondělí 16.9.2013 – začátky utkání: 1. zápasy 16.00, 2. zápasy 16.40, 3. zápasy 17.20 hod.)

 

Turnaj č. 7 – pořadatel Slavia Orlová

Dětmarovice – MFK Karviná B

FK Bohumín B – Orlová B

Orlová B – Dětmarovice

MFK Karviná B – FK Bohumín B

Dětmarovice – FK Bohumín B

MFK Karviná B – Orlová B

 

Turnaj č. 8 – pořadatel FK Těrlicko

Těrlicko – Slovan Havířov A

MFK Karviná A – Český Těšín

MFK Karviná A – Těrlicko

Český Těšín – Slovan Havířov A

Slovan Havířov A – MFK Karviná A

Český Těšín – Těrlicko

 

Turnaj č. 9 – pořadatel TJ Petřvald

Horní Žukov – MFK Havířov A

MFK Havířov A – TJ Petřvald

TJ Petřvald – Horní Žukov

 

Turnaj č. 10 – pořadatel Slavoj Rychvald

Orlová A – Slavoj Rychvald

Slovan Havířov B – Orlová A

Slavoj Rychvald – Slovan Havířov B

 

Turnaj č. 11 – pořadatel Horní Suchá

Horní Suchá – Slovan Havířov C

Slovan Havířov C – FK Bohumín A

FK Bohumín A – Horní Suchá

 

Turnaj č. 12 – pořadatel Slovan Havířov

MFK Havířov B – Viktorie Bohumín

Viktorie Bohumín – Slovan Havířov D

Slovan Havířov D – Viktorie Bohumín

 

 

III. KOLO (pondělí 23.9.2013 – začátky utkání: 1. zápasy 16.00, 2. zápasy 16.40, 3. zápasy 17.20 hod.)

 

Turnaj č. 13 – pořadatel Slavia Orlová

Horní Žukov – Orlová B

Horní Suchá – Slovan Havířov B

Orlová B – Horní Suchá

Slovan Havířov B – Horní Žukov

Horní Žukov – Horní Suchá

Orlová B – Slovan Havířov B

 

Turnaj č. 14 – pořadatel FK Bohumín

FK Bohumín B – TJ Petřvald

Slavoj Rychvald – Těrlicko

TJ Petřvald – Slavoj Rychvald

Těrlicko – FK Bohumín B

FK Bohumín B – Slavoj Rychvald

Těrlicko – TJ Petřvald

 

Turnaj č. 15 – pořadatel SK Dětmarovice

Dětmarovice – MFK Havířov A

MFK Havířov A – MFK Karviná A

MFK Karviná A – Dětmarovice

 

Turnaj č. 16 – pořadatel IRP Český Těšín

Český Těšín – MFK Karviná B

MFK Karviná B – Slovan Havířov C

Slovan Havířov C – Český Těšín

 

Turnaj č. 17 – pořadatel Viktorie Bohumín

Viktorie Bohumín – Slovan Havířov A

Slovan Havířov A – FK Bohumín A

FK Bohumín A – Viktorie Bohumín

 

Turnaj č. 18 – pořadatel Slovan Havířov

Orlová A – MFK Havířov B

MFK Havířov B – Slovan Havířov D

Slovan Havířov D – Orlová A

 

 

IV. KOLO (pondělí 30.9.2013 – začátky utkání: 1. zápasy 15.30, 2. zápasy 16.10, 3. zápasy 16.50 hod.)

 

Turnaj č. 19 – pořadatel Slovan Havířov

Horní Suchá – MFK Karviná B

Slovan Havířov A – Slovan Havířov D

MFK Karviná B – Slovan Havířov A

Slovan Havířov D – Horní Suchá

Slovan Havířov A – Horní Suchá

MFK Karviná B – Slovan Havířov D

 

Turnaj č. 20 – pořadatel Slavia Orlová

FK Bohumín A – MFK Karviná A

Orlová A – Orlová B

Orlová B – FK Bohumín A

MFK Karviná A – Orlová A

FK Bohumín A – Orlová A

MFK Karviná A – Orlová B

 

Turnaj č. 21 – pořadatel TJ Petřvald

Dětmarovice – MFK Havířov B

MFK Havířov B – TJ Petřvald

TJ Petřvald – Dětmarovice

 

Turnaj č. 22 – pořadatel Horní Žukov

Horní Žukov – Těrlicko

Těrlicko – MFK Havířov A

MFK Havířov A – Těrlicko

 

Turnaj č. 23 – pořadatel Český Těšín

Český Těšín – Slovan Havířov B

Slovan Havířov B – FK Bohumín B

FK Bohumín B – Český Těšín

 

Turnaj č. 24 – pořadatel Slavoj Rychvald

Slavoj Rychvald – Viktorie Bohumín

Viktorie Bohumín – Slovan Havířov C

Slovan Havířov C – Viktorie Bohumín

                                                       

 

V. KOLO (pondělí 7.10.2013 – začátky utkání: 1. zápasy 15.00, 2. zápasy 15.40, 3. zápasy 16.20 hod.)

 

Turnaj č. 25 – pořadatel FK Bohumín

Dětmarovice – Těrlicko

FK Bohumín A – Slovan Havířov B

Těrlicko – FK Bohumín A

Slovan Havířov B – Dětmarovice

FK Bohumín A – Dětmarovice

Těrlicko – Slovan Havířov B

 

Turnaj č. 26 – pořadatel Slavia Orlová

Orlová B – TJ Petřvald

Slovan Havířov C – Slovan Havířov D

Slovan Havířov D – Orlová B

TJ Petřvald – Slovan Havířov C

Slovan Havířov D – TJ Petřvald

Slovan Havířov C – Orlová B

 

Turnaj č. 27 – pořadatel MFK Havířov

MFK Havířov B – MFK Karviná A

MFK Karviná A – Horní Žukov

Horní Žukov – MFK Havířov B

 

Turnaj č. 28 – pořadatel Horní Suchá

Orlová A – Horní Suchá

Horní Suchá – FK Bohumín B

FK Bohumín B – Orlová A

 

Turnaj č. 29 – pořadatel MFK Karviná

MFK Karviná B – Slavoj Rychvald

Slavoj Rychvald – Slovan Havířov A

Slovan Havířov A – MFK Karviná B

 

Turnaj č. 30 – pořadatel Viktorie Bohumín

Český Těšín – MFK Havířov A

MFK Havířov A – Viktorie Bohumín

Viktorie Bohumín – Český Těšín

 

 

VI. KOLO (pondělí 14.10.2013 – začátky utkání: 1. zápasy 15.00, 2. zápasy 15.40, 3. zápasy 16.20 hod.)

 

Turnaj č. 31 – pořadatel MFK Havířov

Slovan Havířov B – FK Bohumín A

MFK Havířov B – MFK Karviná B

MFK Karviná B – FK Bohumín A

MFK Havířov B – Slovan Havířov B

FK Bohumín A – MFK Havířov B

Karviná B – Slovan Havířov B

 

Turnaj č. 32 – pořadatel MFK Karviná

MFK Karviná A – FK Bohumín B

Horní Žukov – Slovan Havířov D

FK Bohumín B – Horní Žukov

MFK Karviná A – Slovan Havířov D

Horní Žukov – MFK Karviná A

Slovan Havířov D – FK Bohumín B

 

Turnaj č. 33 – pořadatel Dětmarovice

Dětmarovice – Horní Suchá

Horní Suchá – Slavoj Rychvald

Slavoj Rychvald - Dětmarovice

 

Turnaj č. 34 – pořadatel Těrlicko

Slovan Havířov C – Orlová A

Orlová A – Těrlicko

Těrlicko – Slovan Havířov C

 

Turnaj č. 35 – pořadatel TJ Petřvald

Slovan Havířov A – TJ Petřvald

TJ Petřvald – MFK Havířov A

MFK Havířov A – Slovan Havířov A

 

Turnaj č. 36 – pořadatel Slavia Orlová

Český Těšín – Orlová B

Orlová B – Viktorie Bohumín

Viktorie Bohumín – Český Těšín

 

 

 

VII. KOLO (pondělí 21.10.2013 – začátky utkání: 1. zápasy 14.50, 2. zápasy 15.30, 3. zápasy 16.10 hod.)

 

Turnaj č. 37 – pořadatel Slavia Orlová

Orlová A – Viktorie Bohumín

MFK Karviná B – MFK Havířov A

Viktorie Bohumín – MFK Karviná B

MFK Havířov A – Orlová A

Orlová A – MFK Karviná B

MFK Havířov A – Viktorie Bohumín

 

Turnaj č. 38 – pořadatel Slovan Havířov

MFK Havířov B – Slovan Havířov C

Dětmarovice – Slovan Havířov A

Slovan Havířov C – Dětmarovice

Slovan Havířov A – MFK Havířov B

MFK Havířov B – Dětmarovice

Slovan Havířov C – Slovan Havířov A

 

Turnaj č. 39 – pořadatel Český Těšín

Český Těšín – TJ Petřvald

TJ Petřvald – Horní Suchá

Horní Suchá – Český Těšín

 

Turnaj č. 40 – pořadatel MFK Karviná

Slavoj Rychvald – MFK Karviná A

MFK Karviná A – Slovan Havířov D

Slovan Havířov D – Slavoj Rychvald

 

Turnaj č. 41 – pořadatel FK Bohumín

Horní Žukov – FK Bohumín A

FK Bohumín A – FK Bohumín B

FK Bohumín B – Horní Žukov

 

Turnaj č. 42 – pořadatel Těrlicko

Těrlicko – Orlová B

Orlová B – Slovan Havířov B

Slovan Havířov B – Těrlicko

 

Partneři

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
  
  
 

www.mesto-orlova.cz

 
 

www.mujprvnigol.cz/